Survepesur RE 80

Väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus survepesur. Survepesuril on alumiiniumpump ja roostevabast kolvid, mis tagavad pesurile pika kasutusea. Pesuril on 5-meetrine survevoolik ja 5-meetrine elektrikaabel. Mugavust ja mobiilsust lisavad suured rattad. Pikk kiirühendusega pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha. Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs), mille surve on reguleeritav ja mõeldud raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ning pesuaineotsik paagiga.

Tehnilised andmed

Võimsus: 1,70 kW
Maksimaalne surve: 120 bar
Kaal: 7 kg
Mootor: STIHL DC harjadega
Survevoolik 5 m
Pesuainepaak 0.5 l
Kaabel: 5 m
Tööpinge: 230 V

Mullafrees STIHL MH 560

Mullafrees, mis on juhtija jõudu säästev, lihtne käsitseda ja tõhus oma töös. Tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud tööorganitele on töötulemused tõhusad. Mullafreesi töölaius on 60 cm, suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Freesterade lisamisel saab töölaiust suurendada 85 cm-le. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid. Praktiliste lisatarvikute valik muudab mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edas ja tagasi käigu jaoks ja kokkupööratav juhtraud on reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud on mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele. Ülitugev ja samas vaikne mootor OHV konstruktsiooniga. Tugev katteplekk, kahekordse seinaga plastkaitse katetega. Spetsiaalsed freesterad kohandatud freesimisjärjestusega. Lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad.

Tehnilised andmed

Võimsus: 2,30 kW
Töölaius: 60 cm
Kaal: 41,00 kg
Töömaht: 149,00 cm³
Käigukast: edasi/tagasi
Kütusepaak: 1,4 l
Lõiketera kõrgus: 32 cm
STIHLi Anti-vibratsioonisüsteem

Samblaeemaldaja RLA 240 (muruõhutaja, aeraator)

STIHLi aku toitel samblaeemaldaja hoolitseb selle eest, et murupinnad saaksid kõike mida vajavad: õhku, vett ja toitaineid tihedaks kasvuks. Muruõhutajaga töötmisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja et toitained jõuaksid juurteni. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega.

Töösügavust saab reguleerida seadmel asetsevast pöördnupust. Tänu kokkupööratavale juhtrauale saab aeraatori ruumisäästlikult hoiule panna. Muruõhutaja 20 teraga ja murureharull võllile kinnitatud 22 vedrupiiga. 
Lõikesügavuse reguleerimine tsentraalne 7,5 mm - 9,5 mm. Tugev polümeerkorpus ja 50 liitrine riidest koguja.

Tehniline info

Aku pinge 36 V
Töölaius 34 cm
Kaal 15,00 kg
Optimaalne õhutusala 500 (m²) 
Komplektis koguja