Innovatsioon ei lõpe kunagi

Background image

stihl on suurim ja populaarseim mootorsaagide tootmisega tegelev ettevõte maailmas

Innovatsioon ei lõpe kunagi, seetõttu on STIHLi omanduses tuhandeid patente ja ainulaadseid lahendusi terve tootevaliku ulatuses. STIHLi esmaklassiline kvaliteet, tehnoloogiad ja tootmisstandardid on hinnatud üle kogu maailma.

Teadus ja arendustöö

Kuna STIHL pakub väga laia tootevalikut väga erinevate tööde tegemiseks metsanduses, põllumajanduses, maastikuhoolduses ja aianduses, siis ei ole võimalik jääda puhkama loorberitele. STIHL teeb igapäevaselt tööd teaduse ja arendustöö vallas, et pakkuda oma klientidele alati kõige uuemaid lahendusi, innovatiivseid tehnoloogiaid ja suurepärast kasutajamugavust.

tipptasemel juba üle 90 aasta

STIHL sai alguse ühe mehe visiooniga. Nüüd, enam kui 90 aastat hiljem, pakub STIHL Group tööd enam kui 7800 inimesele, sealhulgas 370 disainerile ja insenerile. Ettevõttena on STIHLil üle 35 000 edasimüüja enam kui 160 riigis ning tänu oma toodete ja käsitööoskuste tipptasemele on STIHList saanud paljude spetsialistide ja hobiaednike eelistatud valik kogu maailmas.

STIHLi eesmärk on ületada klientide ootusi ja pakkuda lahendusi, mis muudavad töö mugavamaks

STIHL sai alguse ühe mehe visiooniga

Andreas Stihl konstrueeris ja ehitas oma esimese sae 1926. aastal. Saag töötas elektri jõul ja kaalus 63 kilogrammi. STIHLi nimi sai kiiresti populaarseks ja oli peagi suurim kettsaagide tootja maailmas. Esialgsed saed olid väga rasked ja tihti vajasid käsitsemiseks kahte meest.

stihli iseloomustab usaldusväärsed edasimüüjad

Edasimüüjal on täpsed teadmised oma müüdavast kaubast ja ta tunneb tooteid, mida ta müüb. Sedasi leiab iga klient just täpselt talle sobiva tööriista arvestades oma vajadusi. Sellist teeninduse ja teenuse kvaliteeti ei leia üheski laia sortimenti müüvast suurest kauplusest.

Miks külastada STIHLi ametlikku edasimüüjat?

  • Edasimüüja on oma toodete ala sptesialist
  • Edasimüüja pakub abi just Sulle sobiva toote valimisel
  • Edasimüüja pakub hooldusteenust kõigile müügis olevatele seadmetele
  • Edasimüüja hooldetehnikud on kõrgelt koolitatud
  • Edasimüüja viib läbi esmase kasutus- ja ohutuskoolituse
  • Edasimüüja ei müü toodet kunagi kastis Edasimüüja registreerib Sinu ostu ja vormistab garantii
  • Edasimüüja pakub Sulle ainult originaaltooteid ja varuosi
  • Edasimüüja juurest leiad laia valiku kvaliteetset ohutusvarustust ja turvariideid
  • Edasimüüja juures saad personaalse teeninduse, mis on kvaliteetse kliendisuhte alus
tutvu edasimüüjatega

Farron Tehnika OÜ on ametlik STIHL kaubamärgi maaletooja Eestis

Lühike Farronist tutvustav tekst. Üle maailma tuntud ja tunnustatud kvaliteet. Saed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Kombineerides uuenduslikke tehnoloogiaid, suurt lõikejõudlust ning ergonoomikat ja väikest kaalu on loodud iga töö jaoks oma täiuslik tööriist.

meie kontaktid