METS

METS

STIHL - see on usaldusväärne metsatehnika, mis teeb töö nauditavaks! Siit leiad laias valikus kvaliteetseid ja vastupidavaid seadmeid, sh mootorsaag, võsalõikur, trimmer jpm. Sobiliku leiab nii professionaal kui ka koduaiapidaja. 

Hoiame oma metsade tervist, kui teeme hooldustööd targalt ning õigete ja kvaliteetsete vahenditega! Lisaks kvaliteedile on oluline ka ergonoomilisus. Ka selles pole STIHL järeleandmisi teinud! 

Vali masin, mida kiidab mets ja ka töötegija!

Tutvu valikuga

Filtreeri ja sorteeri

Filtreeri ja sorteeri

KETTSAED

Üle maailma tuntud ja tunnustatud kvaliteet. Saed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Kombineerides uuenduslikke tehnoloogiaid, suurt lõikejõudlust ning ergonoomikat ja väikest kaalu on loodud iga töö jaoks täiuslik tööriist. Lisaks laiale saagide valikule on saadaval suur hulk lisavarustust ja hooldusvahendeid spetsiaalselt just STIHLi saagidele mõeldes.

Kõik vajalik siit

VÕSALÕIKURID

Võsalõikuriga töötamise juures on väga oluline seadme ergonoomilisus, kasutajamugavus ja seadme vastupidavus. Kõik STIHLi võsalõikurid on varustatud 2-MIX või 4-MIX mootoritega, mis on kütusesäästlikud ja paiskavad keskkonda vähem heitgaase. Iga töö jaoks on vajalik õige lõikeseade, seepärast on STIHLi lisavarustuses erinevad lõikepead, terad, kettad ja tamiilid. Loomulikult ka lai valik hooldustööriistu ja abivahendeid.

Kõik vajalik võsa vallutamiseks

TARVIKUD

Metsatööde juures on oluline lõikejõudlus ja töö tulemus. Iga tööriista jaoks on STIHL välja töötanud just sellele kõige paremini sobiva varustuse, olgu selleks siis kettad, plaadid või ketid. Vähem olulised ei ole ka teritusvahendid ja muud abimaterjalid, mis pikendavad nii lõikevahendi kui ka seadme enese tööiga.
Saeketist määreteni

TURVALISUS

Turvalisuse tagavad õiged töövõtted. Vähemtähtsad pole kaitsevahendid. Turvalisuse tagavad lõikekaitsega püksid ning erksavärvilised rõivad. Samuti tasub kaitsta end kiivriga. Hea kindapaar on igas töös asendamatu. Pikad tööpäevad on oluliselt mõnusamad, kui jalas on sobilikud ja turvalised jalanõud. Kaitset vajavad ka õrnad kehaosad - kõrvad ja silmad. Siit leiad kõik selleks, et kaitsta end ootamatuste eest!

Sisene turvamaailma