PUHASTUS

PUHASTUS

STIHLi puhastustehnika valik rõõmustab nii kodukasutajaid kui ka professionaale. Survepesurid, tolmuimejad, lehepuhurid ja kombimootoriga tänavakoristusharjad on kõik tööriistad, mis kasutavad keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid ja pakuvad unustamatut kasutajakogemust. Mugavus, kvaliteet ja ergonoomika on need märksõnad, ilma milleta ei välju STIHLi tehasest ükski tööriist. 

Tutvu valikuga

Filtreeri ja sorteeri

Filtreeri ja sorteeri

LEHEPUHURID

Alates kodumajapidamisest kuni professionaalse haljastusettevõtteni välja - STIHLi valikust leiab sobiva lehepuhuri igaüks. Müratundlikkusse piirkonda sobivad ideaalselt akupuhurid, mis on on akutehnoloogia arenguga muutunud uskumatult võimsaks. Kui lehepuhurit valida, siis tasub kindlasti kaaluda, kas äkki akupuhur oleks see, mis teeb töö ära sama hästi ja kiiresti kui bensiinimootoriga lehepuhur.

Lehepuhurite valik

SURVEPESURID

Võimsad STIHLi survepesurid eemaldavad mustuse kiiresti. Kõrgtasemel tehnoloogiad ja mugavad seadmed muudavad puhastamise nauditavaks tegevuseks. Tööstusettevõttest kuni eramaja ümbruseni, see tähendab käepärasest kompaktsest seadmest kuni professionaalse mudelini välja on STIHLi valikus masin igaks vajaduseks. Lisavarustuse valikust leiate lahendusi ka ebaharilike puhastustööde jaoks.

Kõik saab puhtaks

TOLMUIMEJAD

STIHLi märg- ja kuivtolmuimejad puhastavad kõige väiksemad nurgad mitte ainult kodus, vaid ka töökohas ja suuremahulistel töödel. Need on mõeldud ka professionaalseks puhastamiseks ja koristustööks. Tänu tugevale imemisvõimsusele ja mugavale kasutamisele saavutate hõlpsalt hämmastavalt puhta tulemuse.

Puhtusearmastajale

KOMBIMOOTOR

Üks mootor mitmeks erinevaks tööks: hekipügamine, trimmerdamine, saagimine, muruääre lõikamine ja harjaga pühkimine. Sedasi võiks lühidalt kirjeldada kombimootori olemust ja võimalusi. Kõige selle juures ei ole tehtud järeleandmisi kvaliteedi ja kasutusmugavuse osas, kõik need töövahendid teevad oma töö suurepäraselt ja täpselt. Leia omale õige tööriist ja töö võib alata!

Teeme tööd lihtsamaks