AED

AED

STIHL aiatööriistad on vastupidavad ning ülimugavad! Meilt leiad tarvikud, mis sobivad igas suuruses aeda. Aiatehnika valik võib olla keeruline, kuid meie pädevate edasimüüjate juurest saad lisaks ka häid nõuandeid!

Aiatööriistad peavad olema kerged ja lihtsasti hooldatavad. Just need märksõnad iseloomustavadki STIHLi! Pidev areng ning innovaatilisus teevad Sinu aiatehnika kasutajasõbralikuks. Eriti suurt rõhku pannakse akutööriistade arendamisesse, sest just akutehnoloogias peitub kogu tulevik. 

Sisene STIHL aiatööriistade maailma ning veendu ise!

Tutvu valikuga

Filtreeri ja sorteeri

Filtreeri ja sorteeri

Niitmine

STIHLi niidutehnika pakub midagi igale maitsele! Võimas lõikejõudlus tagab täpse ja puhta niidutulemuse. STIHLi valikust leiad robotniidukeid, muruniidukeid ning -traktoreid. Samblaeemaldaja ja muruõhutaja kasutamine loob eeldused kauniks ja pehmeks muruvaibaks. Lõppviimistluse oma aiale saab anda sobiliku trimmeri ning murukääridega!
Leia sobilik niidutehnika

PÜGAMINE JA PURUSTAMINE

Puude ja põõsaste hooldus on lihtne õigete vahenditega! Lõika oksi kvaliteetsete kääridega või vali suisa oksasaag. Hekipügajaga saab põõsad korda eriti kiiresti! Tekkinud oksahunnikut on kõige efektiivsem ise purustada. Nii vähendad aiajäätmeid ning saad valmis teha koduse multši. Kujunda oma unistuste aed STIHLi aiatehnikaga!

Tutvu võimalustega

MULDAMINE JA PRITSIMINE

STIHLi mullafrees on ergonoomiline ning kasutajasõbralikud. Sobivad nii koduaeda kui ka väiksematele põldudele. STIHLi mootorpritsid ja käsipritsid on head abilised nii mürkide kui ka väetiste pritsimiseks. Pritsid sobivad kasutamiseks nii kodus, aiandis kui ka metsas. Käepärased ning mugavad aiapritsid teevad aiatööd mõnusaks!

Leia abimees

Akutööriistad

Võimas, vaikne ja uuenduslik - STIHLi akutööriistad on mõeldud kasutamiseks alates väikeaednikust kuni professionaalse haljastajani. Spetsiaalselt aiatöödeks loodud akud ning tööriistad tagavad selle, et kasutatud on optimaalset võimsust, et tagada parim tulemus.

Tutvu akutööriistadega