RIIDED

RIIDED

Igasuguste tööriistadega töötamisel on oluline kaitseriietus ja turvalisus. STIHL mõistab seda ja pakub esmaklassilist turvavarustust ja tööriietust nii metsa- kui ka aiatöödeks. Valikust leiad tööpüksid, töökindad, turvasaapad, kaitseprillid ja muudki. Tervise arvelt ei tasu kokku hoida - panustades kvaliteetsesse turvavarustusse, panustad ka enda tervisesse!

Tutvu valikuga

Filtreeri ja sorteeri

Filtreeri ja sorteeri

TÖÖJALANÕUD

Metsatöid tehes ja mootorsaega töötades on ülimalt oluline kanda turvalisi ja mugavaid jalatseid. STIHLi metsatöödeks mõeldud saabaste tallad on metsa pinnasega hästi haakuva mustriga ja saekaitse katab jala esiosa. Kindlasti on oluline mõelda milliseid töid metsas on plaan teha ja mille jaoks.

Jalatsite valik

KIIVRID, VISIIRID, KÕRVAKLAPID

Metsatöödel ei tohi unustada turvalisust. STIHLi kiivrid, kõrvaklapid ja prillid pakuvad seda. Kiivri valimisel on oluline selle kaal ja ventilatsioonisüsteem. Kaitsevisiir ei tohiks varjata nähtavust ja peaks hästi valgust läbi laskma. Töötades mootorsae müra sees päevast päeva, on väga oluline kaitsta kõrvu. Selleks on STIHL välja töötanud mugavad kõrvaklapid, mis vastavad terviseohutuse kõrgeimatele standarditele. STIHLi kaitseprillid pakuvad mitte ainult ulatuslikku kaitset vigastuste eest, vaid paistavad silma ka mugavuse ja kerge kaaluga. Kvaliteetsed kaitseprillid neelavad kahjulikku UV-kiirgust ja tagavad moonutusteta vaate, et vältida silmade väsimust. Pidage meeles, et isegi väikese trimmeriga töötamisel on kaitseprillid vajalikud!

Hoia end!

TURVAPÜKSID

STIHLi turva- ja tööpüksid on loodud vastu pidama kõige karmimates töötingimustes. Turvapükste erinevus tööpükstest on see, et turvapüksid on varustatud lõikekaitsega, mis on ülimalt oluline mootorsaega töötamisel. Kvaliteetsed turvapüksid on varustatud kõrgtehnoloogilise kuuekihilise spetsiaalkiust lõikekaitsega. Praktilisust ja mugavust lisavad veelgi eelvormitud ja tugevdusega painduvad põlveosad ning täielik vee- ja kriimustuskindlus. STIHL on alati suurt tähelepanu pööranud materjaliteadusele, nii on x-TREEmi sarja riietel kasutatud uudset ProElasti materjali, mis võimaldab rohkem venimist ja elastsust.

Turvaliselt tööle!

TÖÖJAKID

Ükskõik mis töid tehes on oluline riietus ja turvalisus. Lisaks turvalisusele peavad riided olema mugavad ja kvaliteetsed. STIHLi valikust leiab erinevatest materjalidest ja eri lõigetega jakke nii aiatööks kui ka professionaalseks metsatööks. Kõik kasutatud materjalid on kvaliteetsed ja testitud erinevates tööolukordades.

Soovid kvaliteeti?