RIIDED

RIIDED

Igasuguste tööriistadega töötamisel on oluline kaitseriietus ja turvalisus. STIHL mõistab seda ja pakub esmaklassilist turvavarustust ja tööriietust nii metsa- kui ka aiatöödeks. STIHLi lai tootevalik teeb töötamise mugavaks ja turvaliseks. Ükskõik, kas otsite särke, kindaid, jakke, pükse või jalatseid, kõik vajalik on olemas.

Tutvu valikuga

Filtreeri ja sorteeri

Sulge filter

Filtreeri ja sorteeri

TURVAPÜKSID

STIHLi turva- ja tööpüksid on loodud vastu pidama kõige karmimates töötingimustes. Turvapükste erinevus tööpükstest on see, et turvapüksid on varustatud lõikekaitsega, mis on ülimalt oluline mootorsaega töötamisel. Kvaliteetsed turvapüksid on varustatud kõrgtehnoloogilise kuuekihilise spetsiaalkiust lõikekaitsega. Praktilisust ja mugavust lisavad veelgi eelvormitud ja tugevdusega painduvad põlveosad ning täielik vee- ja kriimustuskindlus. STIHL on alati suurt tähelepanu pööranud materjaliteadusele, nii on x-TREEmi sarja riietel kasutatud uudset ProElasti materjali, mis võimaldab rohkem venimist ja elastsust.

Turvaliselt tööle!

TÖÖJAKID

Ükskõik mis töid tehes on oluline riietus ja turvalisus. Lisaks turvalisusele peavad riided olema mugavad ja kvaliteetsed. STIHLi valikust leiab erinevatest materjalidest ja eri lõigetega jakke nii aiatööks kui ka professionaalseks metsatööks. Kõik kasutatud materjalid on kvaliteetsed ja testitud erinevates tööolukordades.

Soovid kvaliteeti?