Kontaktid

Background image

FARRON TEHNIKA OÜ

Rg-kood: 12204374
KMKR: EE101502025
Ak: EE081010220202573228
Telefon: ( 372) 56 156 033
E-post: farron.tehnika@farron.ee

Helgi tee 11
Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa, Eesti,
75312

Ettevõttest lähemalt

Farron Tehnika OÜ on ametlik STIHL kaubamärgi maaletooja Eestis

Lühike Farronist tutvustav tekst. Üle maailma tuntud ja tunnustatud kvaliteet. Saed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Kombineerides uuenduslikke tehnoloogiaid, suurt lõikejõudlust ning ergonoomikat ja väikest kaalu on loodud iga töö jaoks oma täiuslik tööriist. Lisaks laiale saagide valikule on saadaval suur hulk lisavarustust ja hooldusvahendeid spetsiaalselt just STIHLi saagidele mõeldes.

miks valida stihl?

meil on 38 ametlikku stihl tehnika edasimüüjat

Lühike edasimüüjate tutvustus. Üle maailma tuntud ja tunnustatud kvaliteet. Saed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Kombineerides uuenduslikke tehnoloogiaid, suurt lõikejõudlust ning ergonoomikat ja väikest kaalu on loodud iga töö jaoks oma täiuslik tööriist. Lisaks laiale saagide valikule on saadaval suur hulk lisavarustust ja hooldusvahendeid spetsiaalselt just STIHLi saagidele mõeldes.

tutvu edasimüüjatega

Tutvu meie viimaste uudistoodetega ja nõuannetega

Lühike blogi tutvustav leht. Üle maailma tuntud ja tunnustatud kvaliteet. Saed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. Kombineerides uuenduslikke tehnoloogiaid, suurt lõikejõudlust ning ergonoomikat ja väikest kaalu on loodud iga töö jaoks oma täiuslik tööriist.

Tutvu blogi postitustega

Kasuta püsikliendi eeliseid

Kliendikonto võimaldab teil salvestada tarneaadressi, vaadata oma eelnevaid tellimusi ja saada püsivat -5% soodustust kõikidelt täishinnaga toodetelt.

Loo konto