Oksa- ja aiajäätmete purustaja GHE 105

Tänapäevane oksapurustaja ei ole mõeldud ainult okstele, vaid sobib ka kõikidele aias purustamist vajavatele taimedele ja lehtedele, mida saame kasutada kompostina. Tükeldusmehhanismiga elektriline oksapurustaja hekseldab kõik peeneks, peenestab jämedamad ja peenemad oksad ning ka pehmema materjali, näiteks puulehed ja taimejäägid. Oksapurustajal on kaks täiteava, üks oksamaterjali ja teine pehme purustatava materjali jaoks. Võimas elektrimootor, lai veermik stabiilsuse tagamiseks, suured rattad hõlpsaks transportimiseks ja kahe pöördnupuga turvalukk pakuvad suurt kasutajamugavust.

  • Lõikesüsteem: Multi-Cut 103
  • Multihaaramishammastega ketas
  • Pööratav tükeldustera
  • Tiiviktera ja alumiiniumist vastuterad.
  • Korpus on ülitugevast polümeerist, mis talub ka väga tugevaid lööke.

Tehnilised näitajad

  • Võimsus: 2.2 kW
  • Maksimaalne oksa diam: 35 mm
  • Spindli kiirus: 2800 p/min
  • Lõikesüsteem: Multi-Cut 103
  • Kogumiskorv: 50 l

Mullafrees STIHL MH 560

Mullafrees, mis on juhtija jõudu säästev, lihtne käsitseda ja tõhus oma töös. Tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud tööorganitele on töötulemused tõhusad. Mullafreesi töölaius on 60 cm, suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Freesterade lisamisel saab töölaiust suurendada 85 cm-le. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid. Praktiliste lisatarvikute valik muudab mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edas ja tagasi käigu jaoks ja kokkupööratav juhtraud on reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud on mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele. Ülitugev ja samas vaikne mootor OHV konstruktsiooniga. Tugev katteplekk, kahekordse seinaga plastkaitse katetega. Spetsiaalsed freesterad kohandatud freesimisjärjestusega. Lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad.

Tehnilised andmed

Võimsus: 2,30 kW
Töölaius: 60 cm
Kaal: 41,00 kg
Töömaht: 149,00 cm³
Käigukast: edasi/tagasi
Kütusepaak: 1,4 l
Lõiketera kõrgus: 32 cm
STIHLi Anti-vibratsioonisüsteem

Samblaeemaldaja RLE 240 (muruõhutaja, aeraator)

STIHLi elektriline sambla eemaldaja hoolitseb selle eest, et murupinnad saaksid kõike mida vajavad: õhku, vett ja toitaineid tihedaks kasvuks. Muruõhutajaga töötmisel eemaldatakse murust umbrohi, sammal, vana niidetud rohi ja vana muruvilt. Murukamarasse tehakse vertikaalsed sisselõiked, et seda korralikult õhutada ja et toitained jõuaksid juurteni. Maapind saab nii rohkem õhku, paraneb muru juurestiku varustamine vee ja toitainetega.

Töösügavust saab reguleerida seadmel asetsevast pöördnupust. Tänu kokkupööratavale juhtrauale saab aeraatori ruumisäästlikult hoiule panna. Muruõhutaja 20 teraga ja murureharull võllile kinnitatud 22 vedrupiiga. 
Lõikesügavuse reguleerimine tsentraalne 7,5 mm - 9,5 mm. Tugev polümeerkorpus ja 50 liitrine riidest koguja.

Tehniline info

Võimsus 1,50 kW
Tööpinge 230 V
Töölaius 34 cm
Kaal 16,00 kg
Optimaalne õhutusala 500 (m²) 
Komplektis koguja