Uus lehepuhurite lipulaev - STIHL BR 800, võimas, mugav ja ergonoomiline

  • Suur puhumisjõud
  • Ergonoomiline kandesüsteem
  • Mugav käivitus
  • Kiire puhumistoru seadistus

Selleks, et masinat käivitada, ei pea seda enam seljast võtma. Käivitushoob on toodud masina küljele, kust seda on käega mugav haarata ja seade lihtsasti käivitada. Eriti mugav on lahendus siis, kui töödes on pausid ja käivituskordi on palju. Poleks ju mugav iga kord masin seljast võtta, see käima tõmmata ja siis taas mugavaks töötegemiseks seadistada!

Töötegemise juures on oluline mugavus. Selleks on STIHL välja töötanud ergonoomilise kandesüsteemi.
  • S-kujulised õlarihmad
  • Rinnakinnitus
  • Puusavöö

Kasutajamugavust lisab ka see, et puhumistoru on lihtsasti reguleeritav. Toru pikkust saab tööriistadega muuta - lihtne ja kiire!

Suur puhur võib võtta palju ruumi, BR 800 puhul on puhuri hoiustamine muudetud kompaktseks. Puhumistoru ei pea lahti monteerima, selle saab riputada seadme aasa külge. Kandesang on hästi tasakaalus ja masina riputamiseks on seadme tagaküljel konksu pesa.

Puhur on varustatud STIHLi patenteeritud antivibratsioonisüsteemiga, sedasi on töötaja kaitstud liigse vibratsiooni ja ebamugavustunde eest.

Seadme hooldus on muudetud lihtsaks, välisküljele on lisatud hooldusklapp. Nii saab hooldetöökojas ühendada masina kiiresti arvutiga ja teha vajalikud häälestused.

STIHL BR 800
Suurepärane võimsuse ja kaalu suhe - masinat on lihtne kanda
4-MIX mootor - väiksem kütusekulu
Lihtne käivitusloogika - käivituslüliti on alati asendis ON, seda pole vaja kontrollida
Lihtne käivitusprotseduur - automaatne õhuklapi lähtestamine
Mis näitab puhuri võimsust?
Parimal viisil seadme võimsust näitab õhu kiiruse ja õhuhulga suhe, lisaks optimeeritud puhumistoru kuju ja selle suurus. Seega ei saa puhuri võimsust määrata ainüksi maksimaalse õhukiiruse või õhu hulga järgi. Samuti pole korrektne see, kui õhuhulk või kiirus on arvestatud otse seadmelt, mitte puhumistoru otsast.