Aiatäht on üks vanimatest STIHLi edasimüüjatest. Aiatähe esindus asub Tallinna piiril Peetris Tuleviku tee 10. Esindusest leiad kõik vajaliku, mis puudutab robotniidukeid ja nende paigaldamist, laia valiku metsa- ja aiatehnikat ning ka tööriided ja muu vajaliku lisavarustuse metsa ja aeda. Kuna akutooted ei ole mitte tulevik vaid juba olevik, siis on Aiatähe valikus kõik STIHLi akutoodete sarjad alates väikeaedniku tööriistadest kuni professionaalsete haljastajate tööriistadeni välja. Oma silm on kuningas, kõige õigem on minna ja esindus üle vaadata! Aiatähel on ka teine kauplus, mis asub Sakus.

Profikeskuse uuendatud esindus asub Haapsalu linna piiril Uuemõisa alevikus Tallinna mnt 78. Profikeskuse Haapsalu esinduse väljapanekut ja tootevalikut on aastate jooksul omajagu laiendatud ja sealt leiab kõik, mis ühest suurest STIHLi esindusest leida annab. Lai valik puhastus- ja ehitustehnikat, muidugi ka metsatehnika ja aiatehnika. Akutööriistade austajad leiavad ka, esindatud on kõik kolm STIHLi akutoodete sarja. Profikeskusel on ka teine esindus, mis asub Paides.

Forteci esindus asub Pärnus Härma kaubahoovis Tallinna mnt 70/2. Fortec sai sel kevadel endale uue ilme esinduse fassaadi brändingu näol. Kuue tegutsemise aasta jooksul on kasvatud eeskujulikuks esinduseks, kus mõnus teenindus ja esinduslik valik STIHLi tööriistu alates mootorsaagidest kuni robotniidukite ja tipptasemel akuaiatööriistadeni välja.